Головна » Статті » Огляд ігор

Warface

Всім привіт! Ось зважився все таки написати свій перший в житті огляд, навряд чи звичайно він виявиться позитивним адже я обозреваю не просто гру, а "Краща гра рунета" - Warface. Ну хочеться також зауважити, що я не вкурсе всіх тонкощів написання, так що строго не судіть. Ну почнемо.

Що за гра така

Ну цей пункт більше для слоупоков адже мало хто не знає цю гру, адже пропіарили її не хіло, з цього багато чого я тут писати не буду.

Warface - це перша F2Р гра від компанії Crytek, а точніше її київської шайки філії. Яка жодним чином не брала участі в розробці більш придатних Far cry і франчайза crysis, хоча в рекламі нам говорять про зворотне. По початку гра планувалася для знавців онлайн ігор - азиатев, але крайтеки зрозуміли, що більше бобла вийде зрубати, випустивши гру ще і в Європі. У Росії гра вийшла під видавництвом mail.ru, що зробило і так не дуже гру ще гірше. По суті, Warface - ще один простий онлайн шутер для витягування великих грошей з величезним кол-во. доната по типу Point blank, Cross fire (про нього не раз сьогодні піде мова), і тд.

Сюжет

Сюжет у гри майже немає, точніше, він страшенно типовий для f2p шутерів бо там він не головне. Існують 2 корпорації, одна дуже погана і бажає зла всім людям на землі - Black wood й інша дуже гарна яка всіх врятує - Warface. Між ними йде війна. Воти весь сюжет. Його можна було описати більш яскравіше, але краще від цього він не стане.

Движок і графіка

У багатьох при згадці движка CryEngine в голові виникають прекрасні джунглі, красиві промінчики світла, відмінна тессиляция або просто графон, але Warface ламає усі ці стереотипи.

Так як гра F2P, вона призначена для не дуже потужних компів. Там навіть немає налаштувань ультра, щоб у тебе, мій бідний дружечек, не згорів твій GeForce 9600GT. Дізнатися рушій в Warface можна двома способами: 1) Деякі споруди/предмети на картах відповідають стандартним в Cryengine 3 SDK. 2) Всі металеві предмети виглядають як пластмасові (привіт з crysis). Загальна картинка в грі на рівні останніх частин CoD і природно не дотягує навіть до першого crysis.

Дуже засмутила травичка, я люблю травичку, але тут вона жахлива, якщо з тим звідки вона росте ще можна змиритися, то з тим, як вона виглядає, вже немає. Вона не тільки погано деталізована так ще і виглядає як чай з пакетика.

Згладжування - о так! У WF воно просто "шикарне". Коли ти її включаєш вся картинка в грі перетворюється в затуманений мыльцо, і гравцеві доводиться вибирати: драбинка за місце чітких і прямих ліній або прямі лінії, але мыльцо. Особисто я вибрав перший пункт, чому поясню нижче.

Гамма - теж здивувала. Вона на стільки убога, що просто ріже очі, а в поєднанні з включеним згладжуванням просто зброя масового ураження. У WF два види гам. 1) Жовтизна, присутній на локаціях бразилії та близького сходу. 2) Синя гама, присутній на локації Балкани.

Освітлення в грі дуже яскраве, якщо підняти голову вгору, то ви не побачите небо, вас просто засліпить сонце, в грі якого ,завдяки своїй яскравості, не видно, часом здається, що все небо і є сонце.

З-за таких візуальних ефектів, рука сама тягнеться на низькі налаштування якості, на яких вже не сліпить сонце і не ріже очі гамма.

Єдине, що мені сподобалося - це деталізація персонажів в грі, зроблено це прекрасно, псує тільки мала кількість полігонів і незграбна анімація.

Донат

Ще один не мало важливий, а мабуть навіть головний зацікавив геймерів аспект f2p ігор - донат. Він у грі суворий, не дивуйтеся, якщо людина з донатным зброєю сидить в топі. Я не знаю чому розробники так вирішили, але палицю вони починають перегинати. Не буду заглублюватись до окремих прикладів донат зброї які псують баланс в грі.

Таке я бачив тільки в BF:H, коли гравець з купленым за реал зброєю, екіпіровкою перетворюється з нуба в профі. Часом це починає бісити, а оружее за усередині ігрову валюту поступово перестає оновлено. Така ситуація і в іншому FPS шутері - Cross fire який також видано Mail.ru. Хочу вам сказати, що ситуація на закордонних локалізаціях в останній грі на багато краще. Наприклад, там немає такого дикого дисбалансу між донат і не донат оружеем, а деякі стовбури, які є в російській локалізації донатными продаються за усередині ігрову валюту.Ця гра справжня циганка, вона може выссосать з вас якщо не все, то досить великі суми грошей за які, ви могли б купиь набагато більш цікаві шутери CoD і Battlefield.

Карти і режими гри

Дуже выжный момент для мультиплеєрного шутера! Мені вони сподобалися не дивлячись на те, що зроблені вони бідненько і не мають своїх особливих фішок. На цих картах немає нчего зайвого, але це робить їх менш красивими хоча більш практичними. Картки за своїм особливостям нагадують CS, кілька ничок на карті і, як я вже казав, немає нічого зайвого, все зроблено для того, щоб було зручно набивати фраги.

Режими гри. Їх декілька: Захоплення - режим де гравці повинні захопити ядерний чемоданчик або захистити його від команди супротивника. Штурм - тут гравці повинні захопити командний пункт противника, але не так як в БФ, в Warface пункт представляє з себе полубунккер і щоб захопити його, вам потрібно довго і старанно стояти в цьому бункері. Командний бій - режим бою де немає особливої завдання, просто йди і вбивай гравців протилежної команди. Підрив - ну це класика для F2P шутерів, старий добрий копіпаст режиму Bomb / Defuse з CS. М'ясорубка - режим гри, де гравець сам за себе. Сенсу мало, але зате весело і багато фрагів якщо руки не криві. Знищення - режим чимось схожий на штурм. Домогтися перемоги в даному режимі можна двома способами: кілька рази завдати удару з повітря або ж знищити певну кількість ворогів. Щоб викликати авіаудар, потрібно утримувати контрольну точку, розташовану в центрі карти.

Школошутер / Геймплей

Завдяки сильній піар кампанії гру наповнило велика кількість школоты, дуже веселять повідомлення у загальному чаті типу (орфографія збережена в авторському стилі), "А чо пухи не можна прадать" ну і тд.

Саме школярі економлять на сніданках в школі і вкладають в гру, замість того, щоб накопичити вже собі на новий комп'ютер і пограти в нормальні ігри, але вони продовжують донато приносячи більшу прибуток видавцеві і розробникам.

Як шутер, варфейс теж не айс, зброю не відчувається в руках, а віддача взагалі схожа на скрипт, геймплей нудний і не цікавий. Розпіарений ПВЕ режим виявився тупим і одноманітним кооперативом, незважаючи на те що його оновлюють щодня в 4 години ночі, ці оновлення є лише поверхневим, іноді просто змінюють назву, всі мииссии одноманітні і схожі один на одного, а "революційний" AI супротивника - нісенітниця! На високих рівнях складності ботам просто збільшують точність і домаг.

У грі відчувається рука Mail.ru, тежи лаги і баги, що і в Cross fire, в гру іноді не можливо грати, дуже бісить коли тебе вбивають коли ти вже сховався за стіною або підключення до сервера іноді тривалістю 20-30 хвилин. Я впевнений, що на закордонних серверах такого немає і якщо вам дорогі ваші нерви, то грайте краще там.

Звук

Озвучка у грі зроблена за участю відомих акторів російського ТБ, але не дивлячись на це, голоси несе всякий брєд перед місією тільки дратують. Під час гри створюється враження, що вона досі не готова, все зроблено криво, не дороблено або ж розробники просто полінувалися, знаючи що школопипл схаває і цей клав. Але незважаючи на це, в грі іноді зустрічаються веселі і адекватні люди, з якими цікаво грати з деякими вже спілкуємося і поза грою, але це не важливо. Звуки в грі нічим не виділяються від інших ігор, звуки, як звуки, хіба що постріли більшості вогнепалу схожі.

Підсумок

Warface - це типовий. дешевий, недороблений F2P шутер. Створений для того, щоб збирати гроші на створення щодо відмінних ігор.

І з цього треба було почати, весь огляд - Це тільки моя особиста думка і вона може відрізнятися від вашого, не потрібно створювати в коментах до нього море негативу, а просто вкажіть на косяки мого огляду. Хоча я впевнений, що огляд закидають какашками бо 90% люблять цю гру, але все, що я написав вище. Ну а за допомогу зарание спасибі:)



Категорія: Огляд ігор | Додав: 30.12.2017
Переглядів: 373 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar