Головна » Статті » Огляд ігор

Uncharted 2

Сьогодні ми поговоримо про не просто чудовому ексклюзиві для ПС3, а скоріше про гру, яка здійснила цілий прорив у жанрі, а також є одним з кращих пригод (на мій погляд, і не тільки), Здрастуйте дорогі читачі - в Uncharted 2.

Невелика передмова

У Uncharted 2 - гра, яка отримала величезну кількість нагород і внесла вагомий внесок у розвиток ігрової індустрії. Вона воістину шедевральна: режисура, сюжет, геймлпей - все на висоті. Гра чіпляє з самого початку і не відпускає до самого кінця (а може і більше, я наприклад проходив її кілька разів).Гра року за версією багатьох ігрових журналів. Чи це Так? Дізнаєтеся в даному огляді.

Сюжет

У числі злодія, ми будемо шукати (звичайно ж з метою що-небудь потягти) казкове місто, загублене десь в горах Тибету, під назвою Шамбала. Інформацію про цьому місті ми отримаємо із записів і схованок Марко Поло (який, ну зовсім не хотів, щоб його знайшли). Але як з'ясується пізніше, багатство міста не в золоті ( це вам не Ельдорадо), а Древо Життя, сік якого, за легендою, дає безсмертя і нелюдську силу того, хто його, так би мовити "прийме на груди". На відміну від першої частини, сюжет і його подача більше нагадують голлівудський блокбастер (це комплімент). Захоплюючі сцени, неймовірно грамотно зрежисовані, камера завжди повертається під таким кутом, що ми завжди бачимо все найцікавіше. Бувають такі моменти, що просто хочеться сказати Епать бити! "Ось це так!". Чого тільки коштує початок гри, коли Дрейк прокинувшись, бачить, що лежить у вагоні поїзда на половину свесившимся з обриву або коли ми втікаємо по дахах маленького містечка від не дуже дружелюбного бойового вертольота МІ-6. Цікавих поворотів неймовірно багато, причому кожен унікальний. Одна з небагатьох ігор, яка по мірі проходження ніразу не змусила мене занудьгувати.

Діалоги стали ще жвавіше й цікавіше (російська озвучка нічим не поступається англійській, що зустрічається дуже рідко). Відео ролики красиві і відзняті за всіма канонами кінематографа.

У другій частині з'явилися і нові персонажі, крім уже відомих нам Саллі і Олени (якщо не знаєте, хто такі, то бігом читати огляд по першій частині!), з'явилися:

  • Хлоя - подруга Дрейка, з якою він начебто навіть складається в сексуальних стосунках (що сталося у них там з Оленою абсолютно не зрозуміло)
  • Гаррі Флінн - колишній друг Нейтана, але, по суті, той ще казлина. З ним ми побігаємо лише пару рівнів, але важливість даного персонажа зовсім в іншому.

Головним лиходієм ж виступає "барабанний дріб" - російська! Пан Лазарович, який взяв хрін знає звідки стільки військових ресурсів, що зумів влаштувати війну в Борнео (так я і не зрозумів навіщо воно йому було треба) і спорядити велику експедицію на пошуки Шамбали, для того щоб стати безсмертним і вписати своє ім'я в історію.

"Чорт, чорт, чорт!" - у Незвідану 2 дана фраза звучить ще частіше

У порівнянні з першою частиною, геймплей також зазнав зміни. Битися врукопашну, стало ще цікавіше, тепер, супротивники можуть проводити контур удари, а ми контур-контур удари (як загнув), з'явилися нові вороги і зброя (про це трохи пізніше). Стелс складова стала ширше. Загалом, механіка гри залишилася колишньою, але на цей раз невдач, катастроф, вибухів і всього іншого стало в рази більше, а реалізація піднялася на рівень вище. Радує те, що вороги стали більше нагадувати людей і менше термінаторів, тепер не обов'язково всаджувати в них по цілій обоймі (але все одно живучі падли). Головний герой крім стрільби, постійно намагається кудись залізти, а під ним постійно щось ламається/згорає/обсипається і т. д. В кінцевому підсумку ми постійно б'ємося об щось спиною, матюкаємося і ліземо далі. З'явилися більш цікаві загадки, а також тибет, який абсолютно не говорить по англійськи, але постійно базікає з Нейтаном (неймовірно смішно спостерігати їх діалог).

Тепер про ворогів і зброї...

Супостати звичайні (і не дуже):

  • Чувак з щитом - це чувак з щитом, якого набагато простіше вбити в рукопашну ніж застрелити, ще звичайно можна підірвати гранатою
  • Броньований чувак з дробовиком - дуже живучий противник, може пристрелити з 1-2 влучень (вбити в рукопашну теж можна, але довго)
  • Дуже броньований чувак з роторним кулеметом - неймовірно живучий чувак, стріляє всіх і вся, найкращий варіант убивати такого - розстріляти з ракетниці
  • Чуваки напившиеся в зюзю Древожизненного соку - теж офигеть які живучі, б'ють боляче (улюблений прийом - притиснути до землі і вбити в землю)

Антисупостатные девайси:

  • Гранатомет - гранатомет (якщо не знаєте що таке, то дуже погано для вас)
  • Якийсь автомат з каллиматорным прицілом - якийсь автомат
  • Щит щит, підібраний з чувака з щитом
  • Роторний кулемет, зрозуміло, звідки підібраний

і т. д. до Речі, дуже приємно стріляти саме з пістолетів, а не користуватися всякими автоматами, притому, що з пістолета набагато зручніше потрапити через меншої віддачі.

Відразу видно, що шкодлива песик, провели колосальну роботу над помилками, видавши нам в кінцевому підсумку, відредагований і відполірований продукт, яким оцінку нижче, ніж у 10 балів, навіть рука не підніметься поставити. Грати стало настільки цікаво, що відірватися просто неможливо. Я не жартую, вона ідеальна! Про геймплеї багато говорити немає сенсу, бо щоб все це відчути, треба просто пограти...

Графодрочерам

Радійте! Стан порівняно з незвіданим Дрейка, графіка неймовірно змінилася. Це як порівнювати гри Battlefield 2 з Battlefield 3. в Завдяки таким эксклюзивам, видно, що багато ще чого може ПС3, головне вміти користуватися.

Підсумок

У Uncharted 2 - приклад того, як треба робити ігри, багатьом розробникам слід повчитися у неслухняною собаки. Ви думаєте друга частина це їх межа? Просто ви ще не грали в Uncharted 3!

Ще одна гра, з-за якої навіть зараз варто купити ПС3. Адже правда?



Категорія: Огляд ігор | Додав: 17.11.2017
Переглядів: 182 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar