Головна » Статті » Огляд ігор

Цукеркові злодії - Історії гномів
Якісь герої відеоігор відправляються в далекі країни, щоб вкрасти звідти цінні скарби, а інші, наприклад гноми з густими бородами, вважають за краще відбирати у дітей цукерки. Стратегія з елементами головоломки «Цукеркові злодії — Історії гномів» розповідає про цих дрібних шкідників, позбавлятися від яких гравцеві належить протягом безлічі рівнів.
 

Цукерки краще складати у велику купу — так за ними простіше стежити.

Бородаті злочинці

Головним героєм пригоди став хлопчик, що отримав у спадок загадкову коробку. Як виявилося, це — межпространственная цукеркова фабрика, і, дізнавшись про її існування, гноми зібрали власну армію і поставили перед собою мету забрати на склади якомога більше солодощів. Домовлятися з ними марно — доводиться застосовувати силу, і можливостей для цього у гравця дуже багато.

Рівні діляться на кілька етапів. Спочатку займаємося переробкою желейних монстрів, розподіляючи їх за відповідними кутах екрана. Через кілька секунд монстр перетворюється на цукерку, оказывающуюся в центрі локації. Провівши цю операцію кілька разів, можна тимчасово забути про переробку, так як з усіх кутів почнуть вилазити гноми, на яких доводиться звертати увагу.

Перемогти коротунів можна двома способами. При натисканні на одну з них пальцем бородань лопається і вважається переможеним, але на більш пізніх рівнях натискати необхідно по кілька разів — перше поранення шкідників лише приголомшує. Інший варіант — водити по екрану двома пальцями, створюючи між подушечками електричне поле.

Щоб трохи полегшити собі завдання, на зібрані цукерки ми набуваємо всякі пастки, приманки і гармати. Немає ніякої гарантії, що вони вб'ють гномів, зате сповільнять або відкинуть їх подалі точно. Є клітини, що затримують супротивників, що лякають їх опудала, приголомшуючі рукавички, притягають магніти та інші способи захисту солодощів від набридливих ворогів.

Якщо вибирати щось більш дієве, в місцевому магазинчику продаються электропулемет, конфетопушка, морозомет і інші незвичайні винаходи. Все це по кишені лише тим, хто завершує рівні практично ідеально, не дозволяючи поцупити ні одну цукерку, — інакше збирати доведеться довго. Для цих же об'єктів необхідні механічні деталі, періодично випадають з повалених гномів.
 

Побачити пастки у дії можна прямо в магазині.

Проходити все це захоплююче, так як геймплейні механіки працюють без перебоїв, а візуальний стиль налаштовує на позитивний лад. Інтересу додає постійне ускладнення процесу — з часом гноми не тільки стають міцнішими, але і знаходять нові здібності, у тому числі невидимість. Тому вибудовувати оборонні споруди і розуміти, на яких частинах карти краще всього зупинити або сповільнити бородатих злодюжок, дуже важливо.

«Цукеркові злодії» гарні ще й тим, що їх можна проходити вдвох за екраном одного пристрою. Поодинці деякі можливості, на зразок того ж створення електричного поля, використовуються рідко, так як доводиться стежити і за гномами, і за монстрами, і за цукерками і набагато простіше якнайшвидше натискати пальцем на все, що рухається. А ось з напарником забава стане легше і значно веселіше.

Цукерки або життя

Поширюється гра з умовно-безкоштовної моделі, так що без мікротранзакцій не обійшлося. Купити за реальні гроші пропонують пачки цукерок, і ціни цілком адекватні максимальний набір коштує близько тисячі рублів, а придбати за отримані цукерки можна практично всі пастки і приманки. Ще в наявності згадані вище механічні деталі, хоча в них потреби точно немає — ці речі в достатніх кількостях випадають на звичайних рівнях.

Цікаво, що в описі гри в iTunes є згадка про можливості в найближчому майбутньому побудувати власну цукеркову фабрику. Як пишуть творці, «дуже скоро» користувачам вдасться стати «цукерковими магнатами» і найняти на роботу гномів, а також «зібрати свою банду злодіїв», щоб стати на бік бороданів і планувати грабежі і нальоти. Поки що важко уявити, як все це впишеться в гру і як буде виглядати, але наявність більшої кількості режимів проекту точно не зашкодить.
 

З часом гномів на екрані стає дуже багато.
 
***

«Цукеркові злодії» — це нехитра стратегія з приємною графікою і цікавими рішеннями, і в ній дуже багато рівнів, які постійно пропонують нові випробування. Умовно-безкоштовна модель поширення ніяк не заважає — багато цукерок, деталей теж, так що застрявати на якомусь етапі за необхідності платити реальні гроші не доведеться. Та й споруди з механізмами не обов'язкові, а тому згадувати про наявність мікротранзакцій не доведеться.

Плюси: приємний візуальний стиль; велика кількість рівнів; платити реальні гроші не змушують.
Мінуси: деякі рівні здаються затягнутими.

Категорія: Огляд ігор | Додав: 29.10.2016
Переглядів: 340 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
avatar